Vážení rodičia,

Aj v tomto roku sa naše Rodičovské združenie pri ZŠ Družicová 4, ktoré je samostatne registrované ako občianske združenie, uchádza o Vašu priazeň pri poukázaní  2% z dane.

Chcete pomôcť zlepšiť podmienky na štúdium, športové aktivity alebo záujmovú činnosť Vášho dieťa? Prispejte 2% z Vašej dane z príjmu na účet RZ pri ZŠ Družicová 4.

Ak ste zamestnanec, požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatenia dane, po ktorom Vám zamestnávateľ vystaví „Potvrdenie o zaplatení dane..“ Na základe neho vyplňte „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“ a obe vyplnené a potvrdené tlačivá je potrebné odovzdať do 28.4. hospodárke ZŠ alebo do 30.4. na daňovom úrade príslušnom podľa miesta Vášho trvalého bydliska.

Potrebné tlačivá („Potvrdenie o zaplatení dane..“ a „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“) si môžete stiahnuť:

1. Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

2. Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (editovateľné PDF)

Ak ste fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie alebo právnická osoba, stačí ak do svojho daňového priznania do kolónky „Vyhlásenie o poukázaní podielu z dane...“ v časti „Údaje o prijímateľovi“ uvediete:

IČO/SID: 17319617 / 0881

Právna forma: Občianske združenie

Obchodné meno (názov): SRRZ-RZ pri Základnej škole

Ulica: Družicová

Súpisné / orientačné číslo: 1475/4

PSČ: 04012

Obec: Košice

Fyzické osoby, ktoré si daňové priznanie podávajú sami, alebo právnické osoby, musia pri poukazovaní čiastky 2% z dane odovzdať daňové priznanie do 31.3.

Tačivá môžete odovzdávať hospodárke školy alebo na vrátnici.

Ak využijete toto svoje právo, 2% z dane z Vášho príjmu neskončia v štátnom rozpočte, ale môžu byť použité pre rozvoj Vašich detí.

Neplatíte nič, iba rozhodujete, či 2 % z Vašich daní dostane štát alebo Vaše deti.

ZA VAŠE 2% VÁM ZA VŠETKY DETI V ZŠ DRUŽICOVÁ VOPRED ĎAKUJEME.

Rada RZ pri ZŠ Družicová 4 v Košiciach

Pozvánka

Srdečne Vás pozývame na stretnutie rodičov budúcich prvákov ohľadom informácií k školskému roku 2018/2019
Dňa: 25.06.2018
o 15,30 hodine.
Miesto : ZŠ Družicová 4, v školskej jedálni.
Tešíme sa na Vás
vedenie a pedagógovia ZŠ Družicová.

Zber papiera

Vyhodnotenie výsledkov zberu papiera za apríl 2018

Darujte 2% z dane

Chcete aj Vy pomôcť zlepšiť podmienky na štúdium, športové aktivity alebo záujmovú činnosť Vášho dieťaťa? Prispejte 2% z Vašej dane z príjmu na účet RZ pri ZŠ Družicová 4.

Ponuka krúžkov na šk. rok 2018/2019

Zápisnica zo zasadnutia Rady RZ z 17-04-2018 na stiahnutie

Dňa 19.6.2018 o 17.00 hod. sa uskutoční triedny aktív. Stretnutie predsedov TA bude o 16.20 hod. v učebni č.5.