Vážení rodičia,

Aj v tomto roku sa naše Rodičovské združenie pri ZŠ Družicová 4, ktoré je samostatne registrované ako občianske združenie, uchádza o Vašu priazeň pri poukázaní  2% z dane.

Chcete pomôcť zlepšiť podmienky na štúdium, športové aktivity alebo záujmovú činnosť Vášho dieťa? Prispejte 2% z Vašej dane z príjmu na účet RZ pri ZŠ Družicová 4.

Ak ste zamestnanec, požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatenia dane, po ktorom Vám zamestnávateľ vystaví „Potvrdenie o zaplatení dane..“ Na základe neho vyplňte „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“ a obe vyplnené a potvrdené tlačivá je potrebné odovzdať do 28.4. hospodárke ZŠ alebo do 30.4. na daňovom úrade príslušnom podľa miesta Vášho trvalého bydliska.

Potrebné tlačivá („Potvrdenie o zaplatení dane..“ a „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“) si môžete stiahnuť:

1. Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

2. Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (editovateľné PDF)

Ak ste fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie alebo právnická osoba, stačí ak do svojho daňového priznania do kolónky „Vyhlásenie o poukázaní podielu z dane...“ v časti „Údaje o prijímateľovi“ uvediete:

IČO/SID: 17319617 / 0881

Právna forma: Občianske združenie

Obchodné meno (názov): SRRZ-RZ pri Základnej škole

Ulica: Družicová

Súpisné / orientačné číslo: 1475/4

PSČ: 04012

Obec: Košice

Fyzické osoby, ktoré si daňové priznanie podávajú sami, alebo právnické osoby, musia pri poukazovaní čiastky 2% z dane odovzdať daňové priznanie do 31.3.

Tačivá môžete odovzdávať hospodárke školy alebo na vrátnici.

Ak využijete toto svoje právo, 2% z dane z Vášho príjmu neskončia v štátnom rozpočte, ale môžu byť použité pre rozvoj Vašich detí.

Neplatíte nič, iba rozhodujete, či 2 % z Vašich daní dostane štát alebo Vaše deti.

ZA VAŠE 2% VÁM ZA VŠETKY DETI V ZŠ DRUŽICOVÁ VOPRED ĎAKUJEME.

Rada RZ pri ZŠ Družicová 4 v Košiciach

Termíny triednych aktívov v aktuálnom školskom roku sú 12.11.2019, 21.1.2020, 21.4.2020 a 16.6.2020 vždy so začiatkom o 17.00 hod.

Stretnutie zástupcov triednych aktívov bude vždy v daných termínoch v priestoroch jedálne so začiatkom 0 16.20 hod.

Zber papiera

Zber papiera sa uskutoční v termíne 21.10. - 26.10.2019
v čase:
Pondelok - Piatok: 7:00-8:00 a 14:00-17:00 hod.
Sobota: 8:00-12:00

Žiak za zber papiera dostane ako odmenu žolík(y).
Za 30 kg papiera dostane žiak žolík na obed.
Za 50 kg papiera dostane žolík na odpoveď.
Maximálny počet žolíkov na žiaka je 10 ks.

Darujte 2% z dane

Chcete aj Vy pomôcť zlepšiť podmienky na štúdium, športové aktivity alebo záujmovú činnosť Vášho dieťaťa? Prispejte 2% z Vašej dane z príjmu na účet RZ pri ZŠ Družicová 4.

DÔLEŽITÉ
O Z N A M
Náplne do tlačiarní a servis
Dňa 28.08.2019 bola vyhlásená zákazka „Náplne do tlačiarní a servis“ prostredníctvom systému Eranet s termínom predloženia ponúk do 06.09.2019 do 07:30 hod.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady na webovej adrese

Finančné pásma na nákup potravín na jedno jedlo podľa vekových kategórií stravníkov

Náplne do tlačiarní a servis

Dňa 26.06.2019 bola vyhlásená zákazka „Náplne do tlačiarní a servis“ prostredníctvom systému Eranet s termínom predloženia ponúk do 04.07.2019 do 8:30 hod.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady na webovej adrese

Kancelárske potreby
Dňa 26.06.2019 bola vyhlásená zákazka „Kancelárske potreby“ prostredníctvom systému Eranet s termínom predloženia ponúk do 04.07.2019 do 7:30 hod.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady na webovej adrese https://sss.eranet.sk.

Pozrite si zaujímavé odkazy nielen pre žiakov a pedagógov našej školy
.