Vážení rodičia,

Aj v tomto roku sa naše Rodičovské združenie pri ZŠ Družicová 4, ktoré je samostatne registrované ako občianske združenie, uchádza o Vašu priazeň pri poukázaní  2% z dane.

Chcete pomôcť zlepšiť podmienky na štúdium, športové aktivity alebo záujmovú činnosť Vášho dieťa? Prispejte 2% z Vašej dane z príjmu na účet RZ pri ZŠ Družicová 4.

Ak ste zamestnanec, požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatenia dane, po ktorom Vám zamestnávateľ vystaví „Potvrdenie o zaplatení dane..“ Na základe neho vyplňte „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“ a obe vyplnené a potvrdené tlačivá je potrebné odovzdať do 28.4. hospodárke ZŠ alebo do 30.4. na daňovom úrade príslušnom podľa miesta Vášho trvalého bydliska.

Potrebné tlačivá („Potvrdenie o zaplatení dane..“ a „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“) si môžete stiahnuť:

1. Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

2. Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (editovateľné PDF)

Ak ste fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie alebo právnická osoba, stačí ak do svojho daňového priznania do kolónky „Vyhlásenie o poukázaní podielu z dane...“ v časti „Údaje o prijímateľovi“ uvediete:

IČO/SID: 17319617 / 0881

Právna forma: Občianske združenie

Obchodné meno (názov): SRRZ-RZ pri Základnej škole

Ulica: Družicová

Súpisné / orientačné číslo: 1475/4

PSČ: 04012

Obec: Košice

Fyzické osoby, ktoré si daňové priznanie podávajú sami, alebo právnické osoby, musia pri poukazovaní čiastky 2% z dane odovzdať daňové priznanie do 31.3.

Tačivá môžete odovzdávať hospodárke školy alebo na vrátnici.

Ak využijete toto svoje právo, 2% z dane z Vášho príjmu neskončia v štátnom rozpočte, ale môžu byť použité pre rozvoj Vašich detí.

Neplatíte nič, iba rozhodujete, či 2 % z Vašich daní dostane štát alebo Vaše deti.

ZA VAŠE 2% VÁM ZA VŠETKY DETI V ZŠ DRUŽICOVÁ VOPRED ĎAKUJEME.

Rada RZ pri ZŠ Družicová 4 v Košiciach

Nový školský rok 2017/2018

Zber papiera

Pozrite si výsledky v zbere papiera, ktorý sa uskutočnil v dňoch 23.10. - 28.10.2017.

Dňa 21.11.2017 o 17.00 h sa uskutočnia triedne aktívy.
Stretnutie predsedov TA o 16.30 h v učebni č. 5.
Stretnutie rodičov žiakov 9. ročníka s výchovnou pradkyňou o 16.30 h v triede 7.B.

Informácie o Testovaní piatakov 22.11.2017

Zápisnica zo zasadnutia Rady RZ z 12-9-2017