Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry 2013

Na pôde našej základnej školy sa dňa 20. novembra 2013 uskutočnilo školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Svoje vedomosti  si zmerali žiaci 8. - 9. ročníka. Žiaci strávili popoludnie v pracovnom duchu a učebňou sa niesla nielen dobrá nálada, ale aj chuť súťažiť. Všetkým účastníkom ďakujeme, že sa súťaže zúčastnili a...Na pôde našej základnej školy sa dňa 20. novembra 2013 uskutočnilo školské kolo Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Svoje vedomosti  si zmerali žiaci 8. - 9. ročníka. Žiaci strávili popoludnie v pracovnom duchu a učebňou sa niesla nielen dobrá nálada, ale aj chuť súťažiť. Všetkým účastníkom ďakujeme, že sa súťaže zúčastnili a aj takouto formou prejavili svoj vzťah k materinskému jazyku. Dúfame, že sa takto stretneme opäť aj budúci rok. Ten najlepší - teda prvý - postupuje do obvodného kola (kategória C), v ktorom bude reprezentovať našu školu. Blahoželáme a držíme mu palce.

 

Výsledková listina
Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry – školské kolo:

 

Kategória C:                 1. miesto        Simona Miškárová   9. A

                      

                                       2. miesto         Johana Gurková         9. C

                      

                                       3. miesto         Marko Molnár            9. B

Info pre rodičov

Triedne aktívy rodičov v mesiaci jún sa na našej škole uskutočnia len dištančnou formou, podľa pokynov triednych učiteľov.

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Zber papiera

Vážení rodičia.

V dňoch 24.5. - 28.5.2021 sa v našej škole uskutočnil zber papiera.

Ako sa darilo triedam aj jednotlivcom sa dozviete ⇒ TU

Oznam

Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít

Dňa 19. 05. 2021 bola vyhlásená zákazka „Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít“ prostredníctvom systému Eranet, a to s termínom predloženia ponúk do 02. 06. 2021 08:30 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady webovom sídle https://sss.eranet.sk/.

Európsky projekt

Dokument o európskom projekte ohľadom zlepšenia technického vybavenia odborných učební v našej škole je k nahliadnutiu tu.