Snehuliakovo dobrodružstvo

Žiaci našej školy sa zapojili do súťaže „Snehuliakovo dobrodružstvo“, ktorú organizuje OC Galéria Košice.  Súťaž bude prebiehať v termíne od 1.12. – 16.12. 2015. Súťažné snehuliaky budú vystavené v pasáži OC a fotografia snehuliaka na facebookovom profile OC www. facebook.com/ocgaleriaaž do skončenia súťaže 16.12.2015.

Zároveň do uvedeného termínu prebehne hlasovanie o najkrajšieho snehuliaka prostredníctvom facebookového profilu OC Galéria.

Výhercom sa stáva snehuliak, ktorý získa najviac „palcov hore“ v hlasovaní, ktoré prebehne na stránke  www.facebook.com/ocgaleria

Prosíme, podporte hlasovaním našich snehuliakov

Info pre rodičov

Triedne aktívy rodičov v mesiaci jún sa na našej škole uskutočnia len dištančnou formou, podľa pokynov triednych učiteľov.

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Zber papiera

Vážení rodičia.

V dňoch 24.5. - 28.5.2021 sa v našej škole uskutočnil zber papiera.

Ako sa darilo triedam aj jednotlivcom sa dozviete ⇒ TU

Oznam

Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít

Dňa 19. 05. 2021 bola vyhlásená zákazka „Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít“ prostredníctvom systému Eranet, a to s termínom predloženia ponúk do 02. 06. 2021 08:30 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady webovom sídle https://sss.eranet.sk/.

Európsky projekt

Dokument o európskom projekte ohľadom zlepšenia technického vybavenia odborných učební v našej škole je k nahliadnutiu tu.