Súťaž v SUDOKU a MAMUT

Dňa 3.6.2015 sa na našej škole konal druhý ročník logickej súťaže kráľ/kráľovná SUDOKU. Súťaž získava na našej škole čoraz väčšiu popularitu. Zúčastnilo sa jej 18 žiakov z 5.-9. ročníka. Žiaci sa zhostili svojej úlohy zodpovedne, riešili SUDOKU do poslednej chvíle avšak kráľom sa mohol stať len jeden z nich. 

Víťazom tohtoročného kola sa stal Adrián Kokuľa z 9.C triedy, na druhom mieste skončila Sofia Lukáčiková zo 6.B triedy a na treťom Viktor Šimco zo 7.A triedy. Víťazom blahoželáme!

 

Súťaž MAMUT


Dňa 29.5.2015 sa naši žiaci  zo 4. a 5.ročníka zúčastnili matematickej súťaže MAMUT. MAMUT je matematická súťaž pre ZŠ, ktorú organizuje združenie STROM a študenti Gymnázia Poštová 9. Súťaže sa zúčastnili 2 päťčlenné družstvá v zložení: Patrik Skonc (5.C), Patrik Bialko (5.B) , Tomáš Žalobín ( 5.A), František Perun ( 5.A), Šimon Štovčík (4.C) , Barbora Kančiová (4.C), Emma Takáčová ( 4.C) , Michal Mozgo ( 4.C), Emma Šimčíková ( 4.C), Matúš Kušnír ( 4.C). Súťaž prebiehala zábavno-súťažnou formou.Je spojená zo športovými a logickými hrami. Súťaže sa zúčastnilo 31 družstiev ZŠ.V silnej konkurencii družstiev zložených z prevažne starších žiakov sme obsadili pekné 23. a 25. miesto. Výsledkovú listinu a fotky zo súťaže si môžete pozrieť na stránke http://malynar.strom.sk/

Info pre rodičov

Triedne aktívy rodičov v mesiaci jún sa na našej škole uskutočnia len dištančnou formou, podľa pokynov triednych učiteľov.

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Zber papiera

Vážení rodičia.

V dňoch 24.5. - 28.5.2021 sa v našej škole uskutočnil zber papiera.

Ako sa darilo triedam aj jednotlivcom sa dozviete ⇒ TU

Oznam

Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít

Dňa 19. 05. 2021 bola vyhlásená zákazka „Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít“ prostredníctvom systému Eranet, a to s termínom predloženia ponúk do 02. 06. 2021 08:30 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady webovom sídle https://sss.eranet.sk/.

Európsky projekt

Dokument o európskom projekte ohľadom zlepšenia technického vybavenia odborných učební v našej škole je k nahliadnutiu tu.