Vážení rodičia,

Aj v tomto roku sa naše Rodičovské združenie pri ZŠ Družicová 4, ktoré je samostatne registrované ako občianske združenie, uchádza o Vašu priazeň pri poukázaní  2% z dane.

Chcete pomôcť zlepšiť podmienky na štúdium, športové aktivity alebo záujmovú činnosť Vášho dieťa? Prispejte 2% z Vašej dane z príjmu na účet RZ pri ZŠ Družicová 4.

Ak ste zamestnanec, požiadajte svojho zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatenia dane, po ktorom Vám zamestnávateľ vystaví „Potvrdenie o zaplatení dane..“ Na základe neho vyplňte „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“ a obe vyplnené a potvrdené tlačivá je potrebné odovzdať do 28.4. hospodárke ZŠ alebo do 30.4. na daňovom úrade príslušnom podľa miesta Vášho trvalého bydliska.

Potrebné tlačivá („Potvrdenie o zaplatení dane..“ a „Vyhlásenie o poukázaní sumy..“) si môžete stiahnuť:

1. Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti

2. Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby (editovateľné PDF)

Ak ste fyzická osoba, ktorá si sama podáva daňové priznanie alebo právnická osoba, stačí ak do svojho daňového priznania do kolónky „Vyhlásenie o poukázaní podielu z dane...“ v časti „Údaje o prijímateľovi“ uvediete:

IČO/SID: 17319617 / 0881

Právna forma: Občianske združenie

Obchodné meno (názov): SRRZ-RZ pri Základnej škole

Ulica: Družicová

Súpisné / orientačné číslo: 1475/4

PSČ: 04012

Obec: Košice

Fyzické osoby, ktoré si daňové priznanie podávajú sami, alebo právnické osoby, musia pri poukazovaní čiastky 2% z dane odovzdať daňové priznanie do 31.3.

Tačivá môžete odovzdávať hospodárke školy alebo na vrátnici.

Ak využijete toto svoje právo, 2% z dane z Vášho príjmu neskončia v štátnom rozpočte, ale môžu byť použité pre rozvoj Vašich detí.

Neplatíte nič, iba rozhodujete, či 2 % z Vašich daní dostane štát alebo Vaše deti.

ZA VAŠE 2% VÁM ZA VŠETKY DETI V ZŠ DRUŽICOVÁ VOPRED ĎAKUJEME.

Rada RZ pri ZŠ Družicová 4 v Košiciach

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Vedenie školy, Vám v mene všetkých zamestnancov želá pevné zdravie vo Vašich rodinách a veľa úspechov v Novom roku 2022.

Po zimných prázdninách sa 10.01.2022 (pondelok) začína prezenčné vyučovanie. Pre bezpečný chod školy a pre Vás rodičov to znamená zabezpečiť:
  • povinné prekrytie horných dýchacích ciest pre žiakov 1.- 9. ročníka
  • zaslanie "Písomného vyhlásenia o bezpríznakovosti" pred nástupom žiaka do školy elektronicky(cez EduPage modul Žiadosti/vyhlásenia), alebo písomne odovzdať triednej učiteľke
  • len rodičia, ktorí prejavili záujem a obdržali domáce samotesty) zaslanie škole elektronicky cez EduPage modul Žiadosti /vyhlásenia " Domáci AG samotest - oznámenie o použití.
Aktuálne informácie zašleme priebežne po oficiálnom zverejnení.
Ostávame s pozdravom, vedenie školy

Opatrenia školy v školskom roku 2021/2022 vychádzajúce z platnej legislatívy COVID Automatu schváleného vládou SR dňa 10.08.2021 a vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR. ⇒ TU

Ponuku krúžkov
pre školský rok 2021/2022 ako aj prihlášku na krúžky nájdete ⇒ TU

Prihlášku na stravovanie a informácie ohľadom stravovania v školskom roku 2021/2022 nájdete  ⇒ TU

Oznam o VO

Oprava strechy so zateplením v TV trakte, telocvičňa malá, telocvičňa veľká a priľahlé kabinety

Dňa 17. 06. 2021 bola vyhlásená zákazka „Oprava strechy so zateplením v TV trakte telocvičňa malá, telocvičňa veľká a priľahlé kabinety“ prostredníctvom systému Eranet s termínom predloženia ponúk do 06.07.2021 do 08:00 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady na webovom sídle https://sss.eranet.sk/