Výchovné poradenstvo

Výchovný poradca: Mgr. Amália Barkóciová
Konzultačné hodiny: každú stredu od 10:00 do 15:00 a každý piatok od 11:00 do 13:00

E-mail: zsdruzke@centrum.sk, vychovnyporadca.druzicova4@gmail.com

Tri základné oblasti poradenstva

1. Osobnostný vývin:
žiak má problémy sám so sebou

je neistý, málo sebavedomý, iní žiaci ho využívajú
je nekomunikatívny
trémista
nevie si nájsť miesto v kolektíve

2. Vzdelávací vývin:

prospechovo slabí žiaci
žiaci s poruchami učenia
s poruchami správania
nadaní žiaci

3. Profesijná a kariérna oblasť: - poradenstvo pri výbere profesie
prehľad možností štúdia na stredných školách

Dôležité internetové stránky:

www.svs.edu.sk

www.svetprace.sk

www. povolania.sk

www.minedu.sk (regionálne školstvo)

Školský zákon - Prijímanie na vzdelávanie v SŠ

Harmonogram prijímacieho pokračovania na školský rok 2021/2022

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Vedenie školy, Vám v mene všetkých zamestnancov želá pevné zdravie vo Vašich rodinách a veľa úspechov v Novom roku 2022.

Po zimných prázdninách sa 10.01.2022 (pondelok) začína prezenčné vyučovanie. Pre bezpečný chod školy a pre Vás rodičov to znamená zabezpečiť:
  • povinné prekrytie horných dýchacích ciest pre žiakov 1.- 9. ročníka
  • zaslanie "Písomného vyhlásenia o bezpríznakovosti" pred nástupom žiaka do školy elektronicky(cez EduPage modul Žiadosti/vyhlásenia), alebo písomne odovzdať triednej učiteľke
  • len rodičia, ktorí prejavili záujem a obdržali domáce samotesty) zaslanie škole elektronicky cez EduPage modul Žiadosti /vyhlásenia " Domáci AG samotest - oznámenie o použití.
Aktuálne informácie zašleme priebežne po oficiálnom zverejnení.
Ostávame s pozdravom, vedenie školy

Opatrenia školy v školskom roku 2021/2022 vychádzajúce z platnej legislatívy COVID Automatu schváleného vládou SR dňa 10.08.2021 a vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR. ⇒ TU

Ponuku krúžkov
pre školský rok 2021/2022 ako aj prihlášku na krúžky nájdete ⇒ TU

Prihlášku na stravovanie a informácie ohľadom stravovania v školskom roku 2021/2022 nájdete  ⇒ TU

Oznam o VO

Oprava strechy so zateplením v TV trakte, telocvičňa malá, telocvičňa veľká a priľahlé kabinety

Dňa 17. 06. 2021 bola vyhlásená zákazka „Oprava strechy so zateplením v TV trakte telocvičňa malá, telocvičňa veľká a priľahlé kabinety“ prostredníctvom systému Eranet s termínom predloženia ponúk do 06.07.2021 do 08:00 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady na webovom sídle https://sss.eranet.sk/