Deň na kolieskach

V rámci Európskeho týždňa mobility sme v našom Školskom klube detí 19.septembra zorganizovali „Deň na kolieskach“. Deti si do školy doniesli kolobežky a kolieskové korčule. Korčuliari sa museli popasovať s prekážkovou traťou na školskom dvore. Kolobežkári sa presunuli mimo areál školy, kde absolvovali jazdu zručnosti.

Deti bez koliesok súťažili v iných športových aktivitách a nezabudli ani povzbudzovať jazdiacich kamarátov. Za šikovnosť sa každému ušla malá sladká odmena. Na záver nás čakala voľná jazda na školskom dvore. Záujem a účasť boli veľké, preto už chystáme pokračovanie na budúci školský rok. 

Info pre rodičov

Triedne aktívy rodičov v mesiaci jún sa na našej škole uskutočnia len dištančnou formou, podľa pokynov triednych učiteľov.

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Zber papiera

Vážení rodičia.

V dňoch 24.5. - 28.5.2021 sa v našej škole uskutočnil zber papiera.

Ako sa darilo triedam aj jednotlivcom sa dozviete ⇒ TU

Oznam

Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít

Dňa 19. 05. 2021 bola vyhlásená zákazka „Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít“ prostredníctvom systému Eranet, a to s termínom predloženia ponúk do 02. 06. 2021 08:30 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady webovom sídle https://sss.eranet.sk/.

Európsky projekt

Dokument o európskom projekte ohľadom zlepšenia technického vybavenia odborných učební v našej škole je k nahliadnutiu tu.