Návšteva leteckého múzea

Sny ľudí o lietaní siahajú do dávnych čias. Iste si všetci spomenieme na staviteľa Daidala a jeho syna Ikara. Alebo Verneovho Robura Dobyvateľa, či Leonarda da Vinciho, lietajúceho mnícha Cypriána, alebo bratov Wrightovcov.

Všetky tieto sny, predstavy a túžby mohli naše deti vidieť zhmotnené pri návšteve leteckého múzea. Mohli sa dotknúť aj vojsť do naozajstných lietajúcich strojov, ktoré dokážu vyletieť až do dvadsaťkilometrovej výšky a lietať dvakrát rýchlejšie ako zvuk, len tak si potichu plachtiť oblohou, či visieť nad zemou na jednom mieste. Toto všetko dokážu moderné lietajúce aparáty, ktoré počas 115 rokov svojho vývoja dosiahli až na hranicu vesmíru.

Info pre rodičov

Triedne aktívy rodičov v mesiaci jún sa na našej škole uskutočnia len dištančnou formou, podľa pokynov triednych učiteľov.

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Zber papiera

Vážení rodičia.

V dňoch 24.5. - 28.5.2021 sa v našej škole uskutočnil zber papiera.

Ako sa darilo triedam aj jednotlivcom sa dozviete ⇒ TU

Oznam

Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít

Dňa 19. 05. 2021 bola vyhlásená zákazka „Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít“ prostredníctvom systému Eranet, a to s termínom predloženia ponúk do 02. 06. 2021 08:30 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady webovom sídle https://sss.eranet.sk/.

Európsky projekt

Dokument o európskom projekte ohľadom zlepšenia technického vybavenia odborných učební v našej škole je k nahliadnutiu tu.