Výstava bábok

V pobočke Knižnice pre mládež mesta Košice na našej škole sme  popoludní navštívili výstavu bábok a kníh českej spisovateľky a ilustrátorky Vítězslavy Klimtovej „Rozprávková krajina“.

Deti si s neskrývaným záujmom prezreli  vystavené víly, čertov, škriatkov a ďalšie rozprávkové bytosti a od tety knihovníčky sa dozvedeli napríklad kto im doma schováva kľúče, kto žije v mestskej kanalizácii či ako sa volá priateľ tých čo majú radi knižky. Ani naši najmenší sa postavičiek nezľakli a so záujmom skúšali opakovať ich latinské mená ☺

Info pre rodičov

Triedne aktívy rodičov v mesiaci jún sa na našej škole uskutočnia len dištančnou formou, podľa pokynov triednych učiteľov.

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

Zber papiera

Vážení rodičia.

V dňoch 24.5. - 28.5.2021 sa v našej škole uskutočnil zber papiera.

Ako sa darilo triedam aj jednotlivcom sa dozviete ⇒ TU

Oznam

Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít

Dňa 19. 05. 2021 bola vyhlásená zákazka „Stavebné úpravy spojovacej chodby pre vstup do športových priestorov školy za účelom telovýchovných aktivít“ prostredníctvom systému Eranet, a to s termínom predloženia ponúk do 02. 06. 2021 08:30 SELČ.
Záujemcovia sa môžu zaregistrovať a získať súťažné podklady webovom sídle https://sss.eranet.sk/.

Európsky projekt

Dokument o európskom projekte ohľadom zlepšenia technického vybavenia odborných učební v našej škole je k nahliadnutiu tu.