Mission Zero

Žiačky 8. ročníka sa v spolupráci so študentkami Gymnázia Poštová zúčastnili projektu Mission Zero. Tento projekt ponúka mladým ľuďom príležitosť, aby ich program bol spustený vo vesmíre.

Žiačky programovali pomocou Astro Pi jednoduché obrázky na tému príroda - fauna a flóra. Vytvorili spolu 28 obrázkov, ktoré sa v máji 2024 spustia vo vesmíre a budú astronautom pripomínať domov. V júni dostanú žiačky certifikáty, na ktorých bude zaznamenaná poloha ISS v čase spustenia ich programu.

Zber papiera jar 2024

Jarný zber papiera sa uskutoční 15.4. 2024 - 20.04.2024.
Pondelok - piatok 7.00 - 9.00 a 13.30 - 16.00
Sobota 8.00 – 12.00
parkovisko pri školskej jedálni a telocvični. Papier má byť zviazaný a kartón zvlášť.
           
Rodič dovezený papier odváži na digitálnej váhe a uloží do kontajnera za asistencie pána riaditeľa školy a pána školníka. Peniaze zo zberu papiera budú použité na financovanie knižných a vecných odmien pre žiakov, športových, kultúrnych a vedomostných súťaží prostredníctvom rady rodičov.
Ďakujem za spoluprácu

Voľné pracovné miesto

Voľné pracovné miesta na pozíciu: 
  • učiteľ druhého stupňa (matematika, anglický jazyk) na zastupovanie počas materskej dovolenky od septembra 2024 do februára 2026

Viac informácií.

2% z dane

Viac informácii o darovaní 2% daní z príjmov nájdete ⇒ TU.

OZNAM O SÚŤAŽI

Súťažíme v jazykoch s
Pre viac informácií kliknite TU.

Európsky projekt

Dokument o európskom projekte ohľadom zlepšenia technického vybavenia odborných učební v našej škole je k nahliadnutiu tu.

Naše projekty