Informácie
Prihlásenie
Na stravu je prihlásený iba žiak, ktorý odovzdal prihlášku na nový školský rok ( prihláška sa vypisuje každý rok )
Výdaj obedov
Strava sa začína vydávať v stredu 2.9.2026. Obedy sa vydávajú v čase od 11.30 do 14.00 hod. Prvý deň v školskom roku t.j. 1.9.2026 sa nevarí.
Stravné
Platí sa len réžia 8 € na mesiac Kto chce platiť poštovou poukážkou, je nutné si ju vyplniť na pošte.
V prípade, že budete uhrádzať bankovým prevodom, prosím dodržujte správny variabilný symbol, do poznámky uvádzajte priezvisko a triedu dieťaťa, zvyknú sa rodičia volať ináč ako dieťa, V prípade, že si chcete nastaviť trvalý príkaz, prosím na toto číslo účtu:
Číslo účtu - strava SK90 5600 0000 0005 0399 3008
Termín úhrady
Podľa VZN mesta Košice sa stravné uhrádza do 5. dňa v mesiaci. Prosím dodržiavajte správne variabilné symboly za každé dieťa zvlášť Do poznámky prosím písať meno a triedu dieťaťa.
Odhlasovanie počas neprítomnosti
Za prihlasovanie a odhlasovanie je zodpovedný rodič.
Školská dochádzka je od 1.5.2023 prepojená s jedálňou kvôli obedom zadarmo a kontrole účasti na vyučovaní.
Deti je nutné počas neprítomnosti v škole odhlasovať priamo v škol. jedálni na t.č. 0911 665 201 alebo po prihlásení cez eskoly.
Čip, ktorý dieťa používa slúži pre potreby ŠJ, a to na sledovanie úhrad stravného a tiež na prevzatie stravy, nie na odhlasovanie.
Aktuálne poplatky
Obed I. stupeň 1,90€
Obed II. stupeň 2,10€
Obed diéta I.stupeň 2,20€
Obed diéta II. stupeň 2,40€
OD 1.9.2023 je poskytovaná štátna dotácia na obedy - obedy "zadarmo", rodič uhrádza 8,00 réžiu, v prípade diétnej stravy aj doplatok 0,10€ za každý odobratý obed.Info o pretrvávajúcich podmienkach "obedy zadarmo:
Prihláška na stravu:
Návratka:
Informácie pre rodičov budúcich prvákov:
Ak vaše dieťa už je prijaté na našu školu, automaticky bude zaradené do dotačného programu, vedúca školskej jedálne to urobí za vás, tkz. ,,obedy zadarmo“
V prvý školský deň, Vám budú rozdané prihlášky na obedy, ktoré na mieste vypíšete, podpíšete a hneď odovzdáte. Dieťa , ktoré nebude chodiť na obedy, cez odhlášku ho z dotácii odhlásime.
-
V priebehu prvého školského týždňa, Vám budú poskytnuté informácie o odhlasovaní zo stravy. Dá sa tak urobiť priamo cez edupage ( komunikácia – školská jedáleň – jedálny lístok – postavím sa s myškou na daný deň a zakliknem objednané alebo neobjednané ) Iný spôsob je emailom (sj@zsdruzicova4.sk alebo telefonicky 0911665201 ). Odhlasuje sa deň dopredu, alebo v daný deň ráno do 8.00 hod. Obedy sú dotované štátom , rodič uhrádza len réžiu 8 € paušálne mesačne, a to aj vtedy ak dieťa odoberie len 1 krát obed v mesiaci. Platby musia byť zrealizované do 5.-tého dňa v mesiaci.
Vášmu dieťaťu tak nachystáme čip na stravovanie, ktorý mu bude v prvý týždeň školského vyučovania odovzdaný pani učiteľkou.
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel č. 0911 665 201
Vedúca ŠJ
-