• Informácie

  • Informácie

        • Prihlásenie
          Na stravu je prihlásený iba žiak, ktorý odovzdal prihlášku na nový školský rok ( prihláška sa vypisuje každý rok )

          Výdaj obedov
          Strava sa začína vydávať v stredu 2.9.2026. Obedy sa vydávajú v čase od 11.30 do 14.00 hod. Prvý deň v školskom roku t.j. 1.9.2026 sa nevarí.

          Stravné
          Platí sa len réžia 8 € na mesiac Kto chce platiť poštovou poukážkou, je nutné si ju vyplniť na pošte.
          V prípade, že budete uhrádzať bankovým prevodom, prosím dodržujte správny variabilný symbol, do poznámky uvádzajte priezvisko a triedu dieťaťa, zvyknú sa rodičia volať ináč ako dieťa, V prípade, že si chcete nastaviť trvalý príkaz, prosím na toto číslo účtu:
          Číslo účtu - strava SK90 5600 0000 0005 0399 3008

          Termín úhrady
          Podľa VZN mesta Košice sa stravné uhrádza do 5. dňa v mesiaci. Prosím dodržiavajte správne variabilné symboly za každé dieťa zvlášť Do poznámky prosím písať meno a triedu dieťaťa.

          Odhlasovanie počas neprítomnosti
          Za prihlasovanie a odhlasovanie je zodpovedný rodič.
          Školská dochádzka je od 1.5.2023 prepojená s jedálňou kvôli obedom zadarmo a kontrole účasti na vyučovaní.
          Deti je nutné počas neprítomnosti v škole odhlasovať priamo v škol. jedálni na t.č. 0911 665 201 alebo po prihlásení cez eskoly.
          Čip, ktorý dieťa používa slúži pre potreby ŠJ, a to na sledovanie úhrad stravného a tiež na prevzatie stravy, nie na odhlasovanie.

          Aktuálne poplatky
          Obed I. stupeň 1,90€
          Obed II. stupeň 2,10€
          Obed diéta I.stupeň 2,20€
          Obed diéta II. stupeň 2,40€
          OD 1.9.2023 je poskytovaná štátna dotácia na obedy - obedy "zadarmo", rodič uhrádza 8,00 réžiu, v prípade diétnej stravy aj doplatok 0,10€ za každý odobratý obed.

          Info o pretrvávajúcich podmienkach "obedy zadarmo:

          Prihláška na stravu:

          Návratka:

          Informácie pre rodičov budúcich prvákov:  

           Ak vaše dieťa už je  prijaté na našu školu, automaticky bude zaradené do dotačného programu, vedúca školskej jedálne to urobí za vás, tkz. ,,obedy zadarmo“ 

           V prvý školský deň, Vám budú rozdané prihlášky na obedy, ktoré na mieste vypíšete, podpíšete a hneď odovzdáte. Dieťa , ktoré nebude chodiť na obedy, cez odhlášku ho z dotácii odhlásime.  

          •   V priebehu prvého školského týždňa, Vám budú poskytnuté informácie o odhlasovaní zo stravy. Dá sa tak urobiť priamo cez edupage ( komunikácia – školská jedáleň – jedálny lístok – postavím sa s myškou na daný deň a zakliknem objednané alebo neobjednané ) Iný spôsob je emailom (sj@zsdruzicova4.sk alebo telefonicky  0911665201 ). Odhlasuje sa deň dopredu, alebo v daný deň ráno do 8.00 hod. Obedy sú dotované štátom , rodič uhrádza len réžiu 8 €  paušálne mesačne, a to aj vtedy ak dieťa odoberie len 1 krát obed v mesiaci. Platby musia byť zrealizované do 5.-tého dňa v mesiaci.  

           Vášmu dieťaťu tak nachystáme čip na stravovanie, ktorý mu bude v prvý týždeň školského vyučovania odovzdaný pani učiteľkou. 

           V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na tel č. 0911 665 201 

          Vedúca ŠJ  

    • Kontakty

      • Základná škola , Družicová 4
      • 055/6740280

        Školský podporný tím
        0902094254
      • Družicová 4
        040 12 Košice
        Slovakia
      • IČO:31263127
    • Prihlásenie